RENTBULL

Rentbull — эстонская компания, занимающаяся арендой и продажей различного оборудования по всей Эстонии.
Нашим основным направлением является аренда и продажа ограждений как для стройплощадок, так и для мероприятий. Многие годы занимаясь строительством, мы сами арендовали как бытовки так и ограждения. Наша цель — внести новые тенденции на рынок и предоставить лучшее качество.

Чтобы обеспечить расположение клиентов и презентабельный вид в любой отрасли, мы регулярно обслуживаем свой инвентарь и всегда предлагаем товары в наилучшем состоянии. Например, на стройке и на мероприятиях используются разные ограждения. На мероприятиях с одним лого, на стройплощадках с двумя.

Товары можно заказать как с установкой так и без неё. По желанию клиента перевезём товар на объект и обратно на наш склад.

Не стесняйтесь, звоните прямо сейчас, и мы найдем для вас наилучшее персональное решение!

отзывы клиентов

Andi Einaste
Andi EinasteELT SA toimetaja
Read More
Kuna koostöö oli esmakordne, olime ettevaatlikud, aga kokkuvõttes olen iga kell valmis uuesti koos toimetama. Meeldis kohene kaasamõtlemine ja parimate lahenduste otsimine.
Ivar Toots
Ivar TootsLammutusspets OÜ
Read More
Kuna koostöö oli esmakordne, olime ettevaatlikud, aga kokkuvõttes olen iga kell valmis uuesti koos toimetama. Meeldis kohene kaasamõtlemine ja parimate lahenduste otsimine.
Risto Kadalipp
Risto KadalippVanalinna ehitus OÜ
Read More
Rentbulliga on lihtne asju ajada, sest kõik toimub väga kiiresti. Hinnapakkumiste tegemine, vajadusel nende muudatused/täpsustused, transport sihtkohta jne Kliendiga leitakse kiiresti ühine keel ja asjad aetakse kiiresti. Olen koostööga väga rahul ja soovitan teistelegi.
Jaanus Konsa
Jaanus KonsaNordlin Ehitus OÜ
Read More
Rentbulli vastus on väga kiire. Tooted on uued ja kvaliteetsed ning sobivad maksetingimused on alati leitavad. Olen koostööga rahul ja soovitan teistelegi.
Anu Aus
Anu AusLinnaosa vanema asetäitja
Read More
Rentbulliga asjaajamine on väga lihtne, meeldiv ja kiire. Probleemide ilmnemisel on nad alati abivalmid ja annavad endast parima. Mulle meeldib Rentbulli juures kõige rohkem see, et nad on väga professionaalsed, vastutulelikud ja alati lahendustele orienteeritud partnerid. Soovitan Rentbulli firmat kindlasti ka teistele, kuna nende renditoodete valik on lai ja samas ka kvaliteet väga hea.
Previous
Next
Корзина для покупок