RENTBULL

Rentbull on Eesti ettevõte kes tegeleb erineva inventari rentimise ja müügiga üle Eesti.
Meie peamiseks suunaks on piirdeaedade rent ja müük nii ehitusobjektidele kui ka üritustele. Olles ise aastaid ehitusega kokku puutunud, oleme ise rentinud nii piirdeaedasid kui ka soojakuid. Soovime tuua turule uusi suundasid ja pakkuda parimat kvaliteeti.

Selleks, et tagada klientide rahulolu ja alati viisakas väljanägemine meie toodetel erinevates valdkondades, hooldame enda tooteid korrapäraselt ja pakume alati kõige paremat! Näiteks kasutame erinevaid aedasid üritustel ja ehitustel. Üritustel on kasutusel kahe logoga aiad, ehitustel ühe logoga. 

Tooteid on võimalik tellida, kas paigaldusega või ilma. Kliendi soovil transpordime tooted objektile ja sealt tagasi meie lattu.

Ära kõhkle, helista kohe ja leiame personaalselt Sulle parima lahenduse!

 

klientide tagasiside

Andi Einaste
Andi EinasteELT SA toimetaja
Read More
Kuna koostöö oli esmakordne, olime ettevaatlikud, aga kokkuvõttes olen iga kell valmis uuesti koos toimetama. Meeldis kohene kaasamõtlemine ja parimate lahenduste otsimine.
Ivar Toots
Ivar TootsLammutusspets OÜ
Read More
Kuna koostöö oli esmakordne, olime ettevaatlikud, aga kokkuvõttes olen iga kell valmis uuesti koos toimetama. Meeldis kohene kaasamõtlemine ja parimate lahenduste otsimine.
Risto Kadalipp
Risto KadalippVanalinna ehitus OÜ
Read More
Rentbulliga on lihtne asju ajada, sest kõik toimub väga kiiresti. Hinnapakkumiste tegemine, vajadusel nende muudatused/täpsustused, transport sihtkohta jne Kliendiga leitakse kiiresti ühine keel ja asjad aetakse kiiresti. Olen koostööga väga rahul ja soovitan teistelegi.
Jaanus Konsa
Jaanus KonsaNordlin Ehitus OÜ
Read More
Rentbulli vastus on väga kiire. Tooted on uued ja kvaliteetsed ning sobivad maksetingimused on alati leitavad. Olen koostööga rahul ja soovitan teistelegi.
Anu Aus
Anu AusLinnaosa vanema asetäitja
Read More
Rentbulliga asjaajamine on väga lihtne, meeldiv ja kiire. Probleemide ilmnemisel on nad alati abivalmid ja annavad endast parima. Mulle meeldib Rentbulli juures kõige rohkem see, et nad on väga professionaalsed, vastutulelikud ja alati lahendustele orienteeritud partnerid. Soovitan Rentbulli firmat kindlasti ka teistele, kuna nende renditoodete valik on lai ja samas ka kvaliteet väga hea.
Previous
Next
Shopping Cart